Stratus spol. s r.o. - svět skladového a dílenského vybavení
Nevíte si rady? Potřebujete poradit?
HOTLINE: 739 451 087
PRODUKTY>REGÁLY

REGÁLY


Paletové regály

Konzolové regály

Regály BEST

Policové regály MARK

Šatní regály

Regály na pneumatiky

Pojezdové regály

Regálové galerie

Regály s nádobami

Stratus spol. s r.o. dodává a montuje regálové systémy od předních evropských výrobců regálů. Nabízíme skladové vybavení sestávající z různých vhodně kombinovatelných variant regálů, ať již jsou to, pojezdové, konzolové regálové systémy nebo regály na pneumatiky a další. V naší nabídce najdete také kancelářské regálové systémy nejen pro archivaci - regálové systémy pro snadné uskladnění šanonů a dokumentů i drobného materiálu, případně regálové galerie.

Jednotlivé typy policových regálů se liší rozměrovou škálou, výškovou přestavitelností polic a nosnostmi. Některé typy umožňují stavění regálů do větších výšek a nabízí možnost jednoho či více poschodí. V naší nabídce najdete policové regálové systémy vhodné např. do kanceláří, jiné mají výborné vlastnosti do vlhkého prostředí.

Policové regálové systémy lze doporučit při skladování nepaletovaného zboží s rozsáhlým sortimentem např. krabic, přepravek, boxů i větších dílů. Jsou snadno montovatelné, přestavitelné a vhodné pro jakékoli pracovní prostředí, kde je neustálý pohyb zboží či materiálu. Hodí pro ukládání širokého sortimentu zboží, od spojovacího materiálu po krabicové zboží. Jsou vhodné zejména pro archivaci dokumentů. Můžete si vybrat rozměr, který nejvíce vyhovuje Vašim šanonům a dokumentům.

Pokud hledáte kvalitní a profesionální regálové systémy za přijatelnou cenu, jsme pro Vás ti praví.

Naši zákazníci vědí, že levné dílenské vybavení s krátkou životností a nízkou užitkovou hodnotou se jim nevyplatí. Stratus dodává na trh české výrobky. Naše regály se hodí pro ukládání širokého sortimentu zboží, od spojovacího materiálu po krabicové zboží. Kovové regálové systémy společnosti Stratus s.r.o. mají vysokou technickou úroveň a kvalitu, stabilitu, nosnost a také širokou rozměrovou škálu.

Nabízíme také regály na pneumatiky. Dle zvolených parametrů je lze použít na pneumatiky pro osobní, dodávkové, nebo nákladní automobily. Jsou modifikací policových regálů. Nepoužívají se policové podlážky a zároveň se použijí nosníky s vyšší nosností, ty potom tvoří ukládací úroveň pro pneumatiky.

Pro uložení zboží na paletách se podle typu a hmotnosti palet určí vhodné komponenty i správný druh paletového regálu.

Pro skladování ocelových profilů, trubek, dřevotřískových desek a plechů je dobré využít konzolových regálů. Výška regálu, délka konzoly a zatížení na konzolu dle požadavků.

S našimi regálovými systémy budou vaše sklady přehlednější, pojmou více zboží a zachovají přehlednost celého sortimentu.

Výhody paletových regálů:

  • Široký sortiment regálů pro skladování lehkých až extrémně těžkých palet
  • Široká řada možností se základními komponenty a doplňky
  • Návrh specifických zákaznických řešení skladování – regálových systémů